Nová záplata

S každým koncem vždy něco nového začíná. V našem případě to je Siege of Orgrimmar. Na nový content jsme se těšily jak Babiš na evropské dotace. Ne že by nás Bleskotrůn už nebavil, ale znáte to - za patchem je loot zelenější. Na fóru se opět rozjel kolotoč "zaručených informací" a rekrutování no liferů na test realm. Dalo by se říci, že někteří jedinci to už mají celé odprogressované a tudíž "ostrý" start pro ně je jen opáčkem.

Dnes to je šest dní co máme k dispozici nový content a už jsme úspěšně rozčtvrtili 13 bossů. Zbývá nám miláček davu - Garrosh Hellscream. Toho jsme zatím kvičet neslyšeli a jen tak ho dvě hodinky škadlili. Vzhledem k novému obsahu jsme opět vypsali bonusové raidy, takže stále je zde šance, že sundáme i tohoto mizeru. Bohužel v době uzávěrky tohoto článku výsledek ještě nebyl znám.

Rád bych Vám poskytl nějaké zákulisní informace z raidů nebo vtipný screenshot, ale bohužel. Osobně jsem na raidu nebyl a první co jsem od Bolehlava slyšel místo pozdravu bylo "nemám žádný screeny". Tak snad příště.

Spolu s novým obsahem a podzimní únavou přišlo i pár špatných zpráv. Pár našich oveček se rozhodlo dát si od WoWka pauzu. Ať už z osobních důvodů nebo prostě potřebují vysadit a zjistit jak vypadá slunce nebo přítelkyně. Všem jim přejeme ať si hezky odpočinou a když budou mít zase chuť, ať se se vší parádou vrátí.

A to "nejlepší" jsem si nechal na konec. Potom co se google rozhodl upravit layout YouTubu jsme se museli přizpůsobit i my. Vypsali jsme proto výběrové řízení na nový vzhled. Nakonec porota z miliónů návrhů do finále vybrala dva a to Aldytronův a Mnauky. Byl to tuhý boj, ale všelidové hlasování vyhrál Aldytron. A tak každý komu se nový vzhled našeho YouTube kanálu nelíbí, mu může napsat něco ošklivého. Určitě to ocení. Jen pro pořádek hlavní cenou bylo 15 000g a 2 500 EP, za druhé místo 10 000g a 1 000 EP. Ani u nás zadarmo ani Photoshop nehrabe!

Pokud mě můj rozum nešálí, tak je to vše co se u nás událo nového. Pokud Vás dění kolem naší guildy zajímá nebo si chcete zahateovat tak doporučujeme naší Facebookovou stránku. A jinak sportu zdar!

Komentáře   

 
0 #4 Bolehlav 2013-09-16 19:35
sláva vítězům a čest poraženým ;-)
Citovat
 
 
0 #3 Azuritek 2013-09-16 15:42
Už bych si měl od toho wowka taky odpočinout místo facebooková stránka jsem četl Fervourova stránka:D a když jsem klikl na odkaz tak jsem si myslel, že je to narážka na Fervovo vyčerpávající shrnutí SoO:D
A pak jsem se vrátil do reality a zjistil, že jen neumím číst:(
Citovat
 
 
0 #2 Mnauka 2013-09-16 11:50
Jeste jednou gratuluju Aldymu ;) Bylo to tesny ;)
Citovat
 
 
0 #1 Asakka 2013-09-16 11:30
první
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment| Designed by LernVid.com |

T O P