Tento titulek je pro vaší zemi nedostupný

"Tak hlavně pullni správným spellem. A napiš mi až dolootujete!" tak nějak si představuju, že vypravuje mého charra mamka na raid. Navíc když jde o nový content a první hardmody. I tentokrát jsme se rozhodli, že vynecháme World first a budeme se soustředit na kvalitní prožitek, než na honbu za prvenstvím. Ale co Vám budu povídat. Nebylo to lehké. Museli jsme tajně losovat o to kdo to vždycky pokazí, abychom nebyli moc rychlí. "Vím že to nebude lehké, ale zůstaňte v tom ohni stát. Uvědomte si, že to děláte pro guildu. Pro své kamarády." tak vyprovázel Maraan vylosované kaziče.

Bohužel i přes zákaz čtení taktik, upravování gearu a aktualizování DBM / BigWigs jsme to zabili rychle. Immerseus nebyl nic nadpozemsky brutálního, ale i tak byla radost. Jak se v pozdějších dnech ukázalo, bylo pro Maraana těžší při dobíhání  trefit k některým bossům.

Officers dostali za úkol svolat si své ovečky a domluvit jim. Tentokrát si to všichni vzali k srdci a u druhého bosse bylo všechno při starém. Prvnímu náporu odolal. Většina raidu se těšila na čtvrteční wipe festival. Chyba lávky. Ve čtvrtek zase všichni zapomněli jak to kazit a tak boss padl na druhý pull. K mé velké radosti se rozhodl tento heroický počin nahrát Zephei. V rozlišení milión na čtvrt miliardy v poměru 21:9. Už se nemůžu dočkat až to budu stříhat a upravovat.

Věnovali jsme zbytek čtvrtečního raidu progressu Galakrase. Ten nám odolala, ale poslední pokusy už byli celkem slušné. Vzhledem k počtu bossů a exkluzivitě lootu z Gayoshe jsme se rozhodli heroic progress pro tento týden ukončit. Zbývá nám tedy "dofarmit" zbytek Siege of Orgrimmar a nabrat síly na další týden. Předpokládám, že mluvím za všechny, když řeknu, že jsme s prvním heroickým progress týdnem spokojeni. Někteří ninjové již mají dva kusy Téček a zbytek na ně zoufale šetří. A Fervour pomalu ale jistě zkracuje své enrage timery.

Komentáře   

 
0 #10 Smithf22 2015-01-14 10:34
I've been absent for a while, but now I remember why I used to love this website. Thanks, I'll try and check back more frequently. How frequently you update your site? kbfceaekabfebac a
Citovat
 
 
0 #9 Faraday 2013-09-22 12:31
Like
Citovat
 
 
0 #8 LeiShen 2013-09-21 14:03
Aky Jimmy Rugrat? To som nebol ja :).... super akcia v SoO... pekna raida ... :)
Citovat
 
 
0 #7 Skebloz 2013-09-21 09:33
Jedete jak draci :D GZGZGZ
Citovat
 
 
+1 #6 Maraan 2013-09-20 22:33
Prý že jsem se ztratil? To tak max Hypper, příště vám tak nechám běžet stream :).

Ozve se "Jdeš blbě", já znervózním, čumím okolo, Hypper se určitě směje, ALE JÁ ŠEL DOBŘE OMG :). Mno a teď si ze mě ještě děláte srandu, Fracture na vás.
Citovat
 
 
0 #5 Bolehlav 2013-09-20 21:11
jo a ještě jedna věc, to se vám to killuje, když tady Mr. Lama Guild Master není, co?
Citovat
 
 
0 #4 Bolehlav 2013-09-20 21:11
bylo by nekamarádský to na něj neříct :D
Citovat
 
 
+1 #3 RugRat 2013-09-20 18:22
Jimmy Jimmy, takhle práskat na raid leadera :-)
Citovat
 
 
0 #2 1shot1kill anonym 2013-09-20 17:59
Ale ja sem dam perlicku z Galakrasa...

Fervor:

GRUNTS LEFT SIDE
GRUNTS RIGHT SIDE

Ranged grunti.. do pice serete na to, naco to i rikam, nikdo ma neposlouchate, dobre rano vzdyt ja tu ani nemusim bejt

....Anonym
Citovat
 
 
0 #1 Bolehlav 2013-09-20 16:49
první!

navíc bych rád poukázal na to, že včera jsem zase nebyla hned to šlo líp.

Víte co, asi půjdu do důchodu ;-)
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment| Designed by LernVid.com |

T O P