Jako namydlenej blesk

Skvělá zpráva pro všechny naše příznivce a hatery. Přinášíme Vám další článek o těžké řeholi raidování v Restricted. Pro první skupinu je to takové shrnutí toho co se u nás stalo a pro druhou příležitost opět rozjet nějaký flame či hate pod články. A nejlepší na tom je, že všichni budeme spokojeni.

Seznam zabitých bossů je dlouhý jako spis v kauze Rath. Precizní příprava a nemilosrdnost raid leaderova hněvu způsobila, že jsme začali zabíjet jednoho bosse za druhým. A mnohokrát ani nebylo třeba starých rituálů - Bole odjeď někam pryč, díky! Velkou radost z toho má i RugRat, protože se mu podařilo nabrat naprosto bezkonkurenční zpoždění v tvorbě videí (toho času 4). Pokud to takhle půjde dát bude mu odebrán řád zlaté klapky a o videa se začne starat někdo zodpovědnější. Nebudu Vás zde unavovat soupisem zážitků z každého bosse. Snad jen jednu hlášku co mi zůstala v hlavě. "Kdo to po*ral???" "Asi já, protože jsem stál..." "Já to nechci slyšet!" . No a protože obrázek je za tisíc slov, máme zde screeny z posledních killů. Pro prvních 500 čtenářů ZDARMA!!!!

 

 

 

Samozřejmě je nám jasné, že tohle tempo se nedá držet do nekonečna. Určitě přijde nějaký zásek, ale v téhle sestavě se mu postavíme čelem a věřím, že ho překonáme nebo dostane Fervour infarkt při enragi. A proto jsme , v rámci utužování kolektivu a předpřípravě, opět uspořádali sraz. Již podruhé se vyrazilo do Bratislavy a akce to byla víc než podařená. Na svědectví přímo z místa si budete muset chvilku počkat. Peška opět dostal Bolehlav a tak až ho políbí múza, tak se můžete těšit na ty nejlepší Behind the scenes.

Vzhledem k tomu, že tento článek už má cca 7 404 slov, tak už je na čase skončit. V nejbližší době můžete čekat (snad) avizovaná videa nebo záznam popravy někoho kdo ty videa neudělá, takže určitě stay tuned!

Komentáře   

 
0 #3 RugRat 2013-10-25 00:33
Rád bych jen poznamenal, že Cristophův komentář NENÍ zaplacený!!!!!


Nesouvisející dovětek!
(kapříci už odpluli)
Citovat
 
 
+2 #2 cristoph 2013-10-24 15:15
jej, irona a nazgrima jak keby rugrat fotil. riadne vidno nicky, nie je to z kozmu.. ach, to boli screeny! :D
Citovat
 
 
+2 #1 Bolehlav 2013-10-23 21:08
Na článek z Blavy je potřeba si taky počkat, protože bole zažívá v práci to, čemu by se dalo říkat peklo na zemi a i když je to vlastně jen peklíčko, tak fakt nemám čas s sílu se s tím patlat... sorry, ale jak říkal můj šéf, všechno bude!
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment| Designed by LernVid.com |

T O P