Chtělo by to článek...

Čas letí rychlostí světla a tak se mi skoro nechce věřit, že od posledního článku už to je 20 dní. Od té doby jste se mohli pokochat smrští videí. V záloze máme ještě jedno, které chce trochu času a toho se mi teď nedostává. Ale jak jsem byl několika nejmenovanými officery ujištěn, že současný boss mi dá hodně času. Doufám, že se Maraan ani Bolehlav nepletli.

Hlavní událostí poslední doby byl pro všechny BlizzCon. Pro některé důležitější událost než Vánoce nebo Steak and Blowjob day (což nechápu!). Jak zde často zdůrazňujeme, jsme hlavně přátelé a tak nikoho nepřekvapil Bolehlavův nápad sejít se u něj doma a prožívat všechny klíčové oznámení dohromady. Podobná akce se měla odehrát i na Slovensku, ovšem Hiphopjimmy namítal, že se mu to kříží s návštěvou pornokina. Tak netušíme kterému potěšení dal nakonec přednost.

Akce byla profesionálně organizovaná a Loraena celý týden skillovala cooking aby nikdo neumřel hlady. Nakonec i díky pohotovému zásahu rychlé lékařské pomoci nikdo kvůli jídlu neumřel. Vzhledem k úžasnému zázemí (projektor, místo na zemi, večeře + alkohol v blízké pizzerii apod) nebo snad kvůli slibovaným EP byl o akci byl enormní zájem. Lístky byly vyprodané 5 minut po začátku předprodeje a podle některých medií se prodávaly za osminásobnou cenu na černém trhu.

Bolehlav blizzconpet motion

Hlavním nešvarem se stal "Možná přijdu asi nevim víš jak" fenomém. Ale i tento malý neduh se podařilo mírným násilým a okřiknutím vyřešit ke spokojenosti všech. Nejváženější návštěvou byla asi delegace zo Slovenska. Někteří potentáti se stihly po cestě sestřelit tak mohutně, že se jen přijeli vyspat. Naštěstí Braxatoris nic nepoblil. Zlatý hřeb večera byl výkon guildovního tenora. Jak jste jistě poznali jde o Pantaua a jeho chrápání tak mocné, že se nechytal ani komentátor BlizzConu.

 

Setkání to bylo pěkné a poučné. Většinu důležitých informací jste mohli nalézt na našem Facebooku . Takže zase o důvod víc proč se stát fanouškem! ;-) Co se progressu týče a pana Siegecraftera Blackfuse, tak jsme se jednou dostali do poloviny fightu. Jinak s námi těžce vytírá podlahu. Takže konečně výzva!

Komentáře   

 
+1 #8 Gramble 2013-11-15 06:18
Vždycky sem chtěl vidět Braxu při raidu a snad se mi to teď povedlo :)))
Citovat
 
 
+1 #7 Arionna 2013-11-14 17:27
Dakujeme za super akciu, len dufam ze nabuduce nam urobis este jednu preliadku Bole ;)
Citovat
 
 
+3 #6 Braxa 2013-11-14 17:16
Prekrúcanie faktov, polopravdy a lži. Imperialistické pravicové média sa ma snažia zosmiešniť. V skutočnosti som bol len chorý.
Citovat
 
 
+2 #5 Loraena 2013-11-14 12:41
Jsem ráda Maraane, že někdo ocenil mojí snahu a tím doufám i popřel pomluvy o otravě jídlem! :D
Citovat
 
 
+1 #4 Maraan 2013-11-14 12:38
Supr akce, škoda jen té podívné aury kolem Boleho, takže nás ignorovali všichni číšníci/číšnice :)

A výlet po Praze s výkladem a vtípky fundovaného historika a GM dohromady taky nebyly vůbec k zahození ;)

PS: muffiny byly supr.
PS2: tleskání ani mluvení na Pantau nezabare, na sovu musíte tvrdě
Citovat
 
 
+1 #3 Lei Shen 1shot1kill 2013-11-14 11:56
Jo a este mala aj narodeniny tak som sa musel kukat na jej zduty ksicht lebo som jej kupil umelu kvetinu a nehodlala posluchat moje vysvetlenie ze vlastne tym setrime prirodu.... :S

No nic ponaucenie: Nekupujte zenam umele kvety
Citovat
 
 
+1 #2 Lei Shen 1shot1kill 2013-11-14 11:53
Stara zatrhla aj to aj to... tak som vysaval a utieral prach :S
Citovat
 
 
+1 #1 Faraday 2013-11-14 11:52
Hezká akce, stejně nejhežčí je fotka GM prostě Fireland set je nej nej nejlepčí :-)).
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment| Designed by LernVid.com |

T O P