One does not simply walk into Mordor

Po upozornění, že za každý den, kdy nebude článek o srazu v Bratislavě smažu z fóra jeden obrázek pandy a prořídnutí obrázků o 60% se Bolehlav konečně nechal přátelsky ukecat a napsal své autobiografické zážitky. Kochejte se!

Bratislava 2013

Bylo nás 5. Vyrazili jsme z Prahy v sobotu hned po rozednění. Psal se říjen 2013. Naše cesta vedla na východ, do Mordo… ehm… do Bratislavy. Krom očekávaného setkání s naší SK Crew, která v brilantním čase zarezervovala hospodu, když si předtím všichni už 14 dní mysleli, že to udělal Pat (Braxatoris), musel na poslední chvíli zakročit a objednat to Mat (Arionna).

patamat

Kromě SK Crew, jsme se těšili i z přízně Chrudim Crew, která je aktuálně ve spawning fázi a vytváří tak budoucí generaci Restricted k obrazu Pro Gamerů. Gratulujeme Chance a Souris a přejeme hodně zdravý a štěstí potomstvu. V neposlední řadě se dostavila i postava smutného officíra Hyppera, který musel celý večer odolávat útokům ohledně střídání a nasazování na progress. Z SK Crew stojí za pozornost už jen Rikiho přítelkyně. Ta sice nehraje WoWko, vůbec nám nerozuměla a děsně se nudila, ale je na rozdíl od Rikiho krásná. Škoda jen, že museli tak brzo odejít.

Nebudu vás napínat, ale akce proběhala naprosto dokonale a všechno vyšlo, jak mělo. Plánovaná prohlídka Blavy byla moc pěkná. Navštívená restaurační zařízení byla chvalitebná. Jen nás trochu překvapila odpověď servírky, že jestli chceme platit zvlášť, tak je ochotná půjčit nám kalkulačku. Jen pro ilustraci, účet byl za 320€... kdybyste teda chtěli tu kalku...

Pevně věřím tomu, že se další akce povedou stejně dobře… ostatně o BlizzConu si můžete přečíst o kousek výše.

Chtěl bych tedy ještě jednou poděkovat Patovi i Matovi za jejich organizační práci. Všem kteří přišli s dobrou náladou, kterou vzali s sebou a s písni na rtech odcházím do zapadajícího slunce, mějte mě rádi, Bole.

p.s. největší týpek je stejně Advo!

Komentáře   

 
0 #7 Azulitek 2013-11-15 16:50
Chceme foto - důkaz místo slibů xD
Citovat
 
 
0 #6 Rikusik 2013-11-14 17:14
To vieš, Ona je Tá krásna, ja som ten chytrý :D
Citovat
 
 
0 #5 Bolehlav 2013-11-13 23:14
To máš jedno, seš ten červenej ;-)
Citovat
 
 
0 #4 Ari 2013-11-13 21:11
:D

Dúfam ze s vami môžme rátať aj nabudúce a už sa tešíte na ďalší zraz na Slovensku plný dobrodružstva a prekvapení 8)

PS. ja chcem byť ten červený, neviem či je to Pat alebo Mat
Citovat
 
 
0 #3 Bolehlav 2013-11-13 19:26
Jo a Riki, pošli foto :D
Citovat
 
 
+1 #2 Patxatoris 2013-11-13 16:46
Hehe, super článok, super zraz :D len pre spresnenie, nakoniec som to objednával ja, tak ako si to všetci aj mysleli :D
Citovat
 
 
0 #1 Loraena 2013-11-13 16:14
První! muhaha

funny článek, byl to pěknej sraz :)
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment| Designed by LernVid.com |

T O P