A náhle už není kam spěchat…

Milý Deníčku,
teprve druhý pull v neděli a celkem asi 100. V raidu byla cítit příjemná koncentrace dobré nálady a odhodlání. Po prvním pullu (který vedl hned do 4. fáze pozn. redakce) jsme dostali zjeba, že to hrajeme, jako bychom tu fázi nikdy neviděli. Z Ferva jde strach. Občas se na mě tak divně kouká. Trochu se ho bojím. Naštěstí na druhý pull byl Garrosh dole. Byl a je to dobrý pocit. Trochu satisfakce, trochu pýcha, ale pro mě je to hlavně ochota více jak 30 lidí spolupracovat a věnovat svůj čas společnému úsilí. A hlavně si můžu skočit konečně na záchod. Už se mi chtělo docela dost. Cestou si dám čokoládu. 

Než jsem začal psát tenhle článek, tak jsem si šel přečíst ten, co jsem psal, po killu Lei-Shena - Poslední ať zhasne. Nebojte, nebudu se opakovat. Co jsem tam psal, stále platí. Chtěl bych jen něco přidat. Tentokrát jsme si dokázali dokonce sáhnout na realm first. Já vím, jsme 185. na světě a chlubíme se realm first, to je trapný. Navíc když hrajeme na serveru, kde je prostě malá konkurence. Proč to tedy zmiňovat? My totiž vydrželi. Kde je dneska Equilibrium aka Infinitum, Impiks, Motion. Kde jsou Black Eagles, Agony? Nevydrželi. Lidé, kteří tyhle guildy tvořili a lidé, kteří tyhle guildy vedli, nedokázali nebo nechtěli pokračovat. Chápu je. Na druhou stranu vytrvat v něčem je velmi důležité. My přežili naše konkurenty a vytrvali v úsilí. Zasloužili jsme si to. Nejsme proto lepšími hráči. Nejsme proto ani lepší guildou. Jen jsme sami sobě dokázali, že vytrvat ve společném úsilí se vyplácí. Chtěl bych, abychom si to dobře pamatovali.

Kdykoli se může stát, že i naše vůle povolí, lidé odejdou a Restricted přestane fungovat. Jenže zatím tomu tak není. Proto mým největším přáním pro Restricted jako guildu je, abychom vydrželi. Na realm first nezáleží, na progressu nezáleží, hlavní je si užít hru tak, jak nás to baví a stát při sobě.

Všem, kteří se podíleli na Restricted děkuji. Těm co se na Restricted stále ještě podílejí, děkuji dvakrát.

Bolehlav
Guild master a král všech Pand!

Komentáře   

 
+2 #14 Tecron 2014-02-10 01:12
Velká gratulace. Tak rád bych si tento content taky zaraidoval.
Citovat
 
 
0 #13 Riki 2014-02-08 05:35
Opäť raz ste mi dokázali že som si vybral správnu guildy. Dobre Vy...dobre MY!!!
Citovat
 
 
+1 #12 Cargota 2014-02-06 11:06
Gratuluju, pěkná práce! :)
Citovat
 
 
+1 #11 Bacoch 2014-02-06 07:25
GZ pekna prace,vazne pekna
Citovat
 
 
0 #10 Evolve 2014-02-05 17:55
Gratuluju :) a držim palce at guilda vydrží co nejdýl :)
Citovat
 
 
0 #9 Cecák 2014-02-05 16:15
ziaden hate ?
Citovat
 
 
0 #8 Aldykockotron 2014-02-05 12:52
Jimmy neni na screenu nahej :(
Citovat
 
 
0 #7 Praavak 2014-02-05 09:32
aj ked som sa na progresse podielal povzbudzovanim zo striedacky a otravovanim hyppera poznamkami na mage channely tak aj tak sa tak niekde v kutiku duse citim hrdy ze som Rest of Restricted :) a dufam ze to vedenie nezabali a vydrzime spolu co najdlhsie.

S hlbokou uctou ku vsetkym ktori sa podielaju na chode tak skvelej gildy … Praavak
Citovat
 
 
0 #6 LeiShen1hited 2014-02-04 18:32
Ja by som k tomu chcel len popriat svetovy mier, rovnopravnost homosexualov, podporit zvysenie minimalnej mzdy a stop zabijaniu velryb.

A teraz vazne. Dikes za super partiu, hlavne zabavu na TS a v neposlednom rade aj za killy kde ste ma boostly aby som mal achievy :D ....
Nemyslel som ze vobec MoP dohram nakonec ma zachranil transfer do Restricted a nelutujem .... :)

/Volte komunisty
Citovat
 
 
0 #5 Dieggo 2014-02-04 17:54
Velká gratulace!! :-)
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment| Designed by LernVid.com |

T O P