Po progressu se nejen pije

Progress sice skončil, ale život jde dál. Proto se guildovní pozornost přesunula na jiné cíle. Povězme si tedy snad jen krátce o našich dalších úspěších.

Širokou veřejnost jsme v první řadě zaskočili rafinovaou sabotáží zahájení olympijských her, kdy se neotevřel jeden z olympijských kruhů, znázorňující Ameriku. Pochopitelně se jednalo o náš druh protestu proti padajícím login serverům Blizzardu při konečné fázi progressu. Dále jsme svou pozornost přesunuli do Ameriky jižní, kde pár našich dobře mířených otázek popíchlo venezuelské studenstvo k demostracím proti jejich komunistické vládě. Vrhli jsme se také do vln byznysu a spekulací proti Bitcoinu jsme jej téměř položili a donutili tak i jejich zakladatele vystoupit z pomyslného stínu internetu. Nikoho tedy nemůže překvapit, že stojíme i za obsazením Krymu, které je už jen logickým vyústěním našich nových cílů na ovládnutí světa. V tomto bouřlivém víru vášní a rozervané politické situace napříč světem skoro zaniká akce, která byla až nezvykle dlouho plánována a organizačně podchycena především Loraenou. Ano, mluvím o guildovním sraze.

Dosud největší sraz Restricted se sice odehrál, narozdíl od naši dalších vyše zmíněných akcí, v relativním nezájmu hlavních světových i českých sdělovacích prostředků, přesto mu to neubralo na kráse. Pro letošní první srazík byla zvolena matička Praha a ač se tomu nechce věřit, podle nepotvrzených informací dorazilo 38 hostů.

 restri-sraz

Povšimněte si především toho prcka co stojí zády, asi měl pocit, že když bude stát takto bude místo aby se do fotky vešlo více tváří. Inu gnomácká logika je neúprosná.

Ale jako všechno co děláme i pražšký sraz byla vlastně jen velmi dobře navlečená záminka na úplně jinou akci, kterou je plánovaný krach všech oděvních závodů v Lidové Číně a na Taiwanu. Sraz totiž posloužil Pravaakovi a Arwin pro jejich druhý hlavní smysl života a to sice tvoření triček pro Restricted. Společně se zasloužili o dovoz zahraničních a zcela unikátních modelů, která Pravaak vlastní pandí packou po večerech kreslil. Tato omezená serie byla k mání jen za tuzexové bony a byla vyprodána okamžitě. Na výše uvedené fotografii jsou k vidění na našich modelkách Mňauce a Loře.

Další sraz má na starosti BRNO crew a tak nezbývá než se těšit všem poděkovat za prima akci!

Komentáře   

 
0 #5 Azuritek 2014-03-16 11:45
Závist :(

p.s.: Vím, že kdybych tam byl tak bych to věděl, ale kdo je kdo?:D
poznávám jen Loru, Mnauku, Hyppera, Ariho, Zephyho, Marana, Beneho, Demona, Asaku, Rugrata, Boleho, Kesíka a možná je tam trochu nakřivo Pan Tau. Za objasnění předem děkuji:)
Citovat
 
 
0 #4 RugRat 2014-03-08 16:56
Sraz byl super, díky za skvělou organizaci Loře!
Citovat
 
 
0 #3 Hypper 2014-03-07 17:40
Trochu moc politiky na mna :-D Sraz bol super a dik vsetkym co sa ukazali.
Citovat
 
 
0 #2 cristoph 2014-03-07 17:35
spochybnovat gnomacku logiku.. pche, to je ako keby si spochybnoval ze zem je doska!
Citovat
 
 
0 #1 Loraena 2014-03-07 16:50
Dik všem co dorazili, byl to super sraz, už teď se těšim na další. A ty, co nedorazili (i když to slíbili), litujte, litujte, litujte..! :D
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment| Designed by LernVid.com |

T O P