Král je mrtev, ať žije Hypper

Před více než 4 měsíci jsme vyhlásili letní oddechovou sezónu. Rozkaz zněl jasně, grilovačky měly střídat chlastačky a koupačky a pak zase od začátku, případně pozpátku.

Tuhle letní pauzu jsme odstartovali společně, guildovním srazem v Brně. Pro bezpečnost ukážeme jen jednu fotku a to dortík, který připravila Loraena a převezla z Prahy do Brna na počest úspěšného progressu, jako dík raid leaderovi a na oslavu začátku letního oddechu. Fotku Braxi spícího na stole není třeba ukazovat, protože to je k vidění na každém sraze. Fotku Adva, kterého museli domu odnést, snad nikdo nemá. Akce to byla velkolepá. Moc děkujeme Hypperovi a Fervíkovi za organizaci.

2014-05-24 18.29.43-crop

Po brněnské akci už začal výše zmíněný vír individuálních grilovaček, chlastaček a koupaček do kterého jako ostny otevírající hojící se rány progressu vstupovaly různé achievement runy. Většinou organizované Loraenou, jejíž posedlost po dalších a dalších transmogrification setech byla neutuchající. Další ingame akce byly předevší pro pobavení hrotičů, kteří se vrhli do progressu 10 man HC.

Všechno dobré ale přeci jednou musí skončit a tak s koncem prázdnin a začátkem září skončila i naše raidovací pauza a vyrazili jsme opět vstříc Garoshovi. Hlavním cílem prvních týdnů raidování po pauze v Restricted bylo obnovování sestavy a její fixace. S tím jsou spojené i odchody hráčů, kteří se do dalšího progressu s Restricted už nepustí. Zase jsme ale začali přijímat nové členy. Pokud máte chuť si s námi zaraidovat, napište si přihlášku na našem fórku.

Konec září se navíc nesl ještě v duchu další velké akce, víkendového srazu Restricted, který pořádáme vždy jen jednou za rok. Velký sraz se vydařil, stejně jako brněnský, na výbornou. Dorazilo i kvalitní osazenstvo, z kterých je třeba vypíchnout především tyto hvězdy. Fofroshe za dovalení dostatku piva a skvělou fotodokumentaci. Fervíka za vybrané a zařízené místo srazu, které bylo naprosto dokonalé. Jimmyho, který připravil vyhecovanou atmosféru pingpongového turnaje, na který dlouho nezapomeneme. Adva, který po právu turnaj vyhrál. Maugrina, který se staral, aby se nic nepřipálilo a gril byl vždy připravený. Mňauku a Tarii, které přijely i s psím doprovodem. Asakku, protože nezapomněl přivést to, v co všichni doufali. Deathsighta za nejlépe předvedený feign death, který kdo z nás kdy viděl. Raztu, který to po sobě dokonce uklidil. Gragu, za to, že vůbec přijel. Benneho, za největší self-upgrade. Všem ostatním za to, že tam byli a že se doufám dobře bavili. Díky moc.

 grupa3

Na sraze byla navíc oznámena jedna změna ve vedení guildy. Na pomyslném trůnu Restricted sedí nový guild master, Hypper. Osvobodil mě tak od zodpovědnosti a získal tím nehynoucí slávu a můj nekonečný vděk. Jeho uvolněné místo ranged officíra přijal s odhodláním Cristoph a tak je rovnováha vedení zachována. Na celém chodu guildy to nic nemění. Já, Bolehlav, se s vámi tímto loučím a odcházím do věčných lovišť mimo svět World of Warcraft. Po zhruba 3 letech guildmastření vás opouštím v dobré víře, že se uvidíme na nějakém dalším sraze, případně možná, jednou, třeba i zpět ve WoW.

No a teď zpět do kolotoče příprav na raidy, patch, datadisk a progress.

Sbohem, vlastní packou panda nejtlustší, Bolehlav

Komentáře   

 
+1 #4 Chezy 2014-10-10 14:13
Ze začátku radostné čtení se postupem v článku změnilo v nehynoucí smutek :cry:
Je to konec jedný éry, jak říkali v Přátelích, ale myslím, že u Boleho je důchod více než zasloužený. Zůstal po Tobě udělaný pořádný kus práce Bole, a tak doufám, že se toho Hajpa chopí s úctou a bude stejně tak vynikajícím GuM jako jeho předchůdce!

Chezy, uschlá větev...
Citovat
 
 
+1 #3 Mnauka 2014-10-07 20:48
Je to smutne.... Bole a Lora i budou strane chybet!!! Ach ach ach :cry: :cry: :cry:

Gl v RL ale stejne doufam z se vratite tak jak ja.
Citovat
 
 
0 #2 ffs 2014-10-02 22:01
Tak to víš, že se vrátí. WoWko je láska na celý život a jen ten, co to hrál z nudy odejde na trvalo a ne ten, co do toho dával tolik let celé své srdce. Takže Bole, na další content tě rádi uvidíme ve hře :roll:
Citovat
 
 
0 #1 LeiShen1shot 2014-10-02 21:57
Tak nech sa ti vsetko podari v zivote a vidime sa minimalne na dalsom vikendovom zraze :D ale aj tak sa za pol roka vratis :D


/Jimmeh
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment| Designed by LernVid.com |

T O P