Rotface - Great news everyone

Rotface

Rotface - great news everyone!!!


První raidovací den v novém týdnu se Nám opravdu vyvedl. Pomocí "Nytrosova kouzla" se Nám podařilo vyhnout se zalagovaným instancím a to skoro úplně. I díky tomu se Nám první 4 bosse podařilo "vyfarmit" celkem rychle a bez problémů.

Vzhledem k úspěchům z minulého raidu, jsme se vrhli nejprve na Rotface. Proběhl briefing, ready check (asi 3x - Nytros ho má rád :-)) a šlo se na věc. První pokusy bylo vidět, že někteří mají pořád v taktice maličko hokej. Také menší nedorozumění v dispellu Nám komplikovalo hladký kill. Za "nerváka večera" by se dal prohlásit Ersango, který musel některé chybky lidí hasit RUMem :-) Naštěstí jsme nechybovali tolik aby se zřídil úplně.
Se vším jsme se ale poprali a nakonec jsme Miláčka Rotface sundali. Další vývoj raidu byl více než krásný. Potvrdili jsme na 3. pokus kill Festerguta a máme dost času a chuti na další progress. Což bude Blood Prince Council a Valithria Dreamwalker.

Sestava:

Tanci: Shadowscream, Ersango
Heal: Amenis, Bigin, Athallus, Hisgraak, Meky, Archeall, Grebik
DPS: Hradak, Pozitron, Ában, Kralinho, Medabzuk, Liain , Premierek, Kirikam, Nelys, RugRat, Nytros, Morgenstein, Martass, Penthe, Darkbo, Valkyriana

Loot:
Trauma (Hisgraak), Rib Spreader (Nelys), Seal of Many Mouths (Archaell), Rotface's Acidic Blood (Nytros)


Nytrosovi nyní stačí šáhnout do banky pro 25 Primordial Saronite a získá novou hračku Shadow's Edge :-) Druhým v pořadí, kdo sbírá materiál je Shadowscreamfirst_kill_citadel25Výpis z recountu pro Rotface:

Rotface Rotface

Výpis z recountu pro Festerguta 2nd kill:

Festergut

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment| Designed by LernVid.com |

T O P