Festergut - Dead, dead, dead!!!

Festergut

Festergut - Dead, dead, dead!!!


Poté co jsme si vyčistili cestu přes Stinkyho a bylo nám sděleno "NOOOO! You kill Stinky! You pay!" jsme se vrhli na Festera osobně. Vzhledem k tomu, že se jednalo o jeden z našich prvních raidů jako nové guildy, tak jsme potřebovali pár pokusů na sehrání. Takže jsme platili a platili. Jeho oblíbená hláška "Dead, dead, dead!!!" nás všechny už přiváděla k šílenství.

Chvilkama se raidem šířila nálada některých, že na to prosté nemáme. Jenže jsme to nevzdali! Poladili jsme setup raidu, Nytros začal hlídat debuffy a najednou DPS poskočilo skoro u každéno o 1k.

Poslední krok bylo vyřešit zmatkování ohledně spotů na spóry a nic nebránilo tomu, aby jsme se podívali na loot z tohoto bosse. A to se také k velké radosti všech stalo.


Sestava:

Tanci: Shadowscream, Ersango
Heal: Amenis, Riwen, Bigin,Athallus, Inchuchuna,Vj
DPS: Archaell, Hradak, Pozitron, Ában, Kralinho, Amortian, Medabzuk, Liain, Premierek, Nelys, RugRat, Nytros, Barrny, Morgenstein, Dragot, Martass, Darkbo

Loot:
Faceplate of the Forgotten (Inchuchuna), Leather of Stitched Scourge Parts (Bigin), Might of Blight (Morgenstein), Festergut's Acidic Blood (Nytros)

first_kill_citadel25

Šokující odhalení:
Málem se žádné lootování nekonalo, protože když jsme se šli fotit, Nytros se pokoušel Bosse vykrást! Naštěstí ho zachytil ANTI-Ninja addon (viz printscreen) a musel většinu lootu vrátit. Krev z něj ovšem už nikdo nedostal... :-)

fester

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment| Designed by LernVid.com |

T O P